PROMOCJA

Jak zatrzymać łysienie i wyhodować nowe włosy w 9 dni? Działa też na kobiety...


Od kilku tygodni można już zakupić unikalną mieszankę kosmetyczną na porost włosów. Kuracja jest w formie sprayu. Działa kompleksowo, zapewniając również eliminacje łupieżu. Kuracja zbiera same pozytywne opinie i już są problemy z jej dostępnością.Spray Hairstim to absolutny hit ostatnich tygodni. Właściwościami przebija wszystkie dotychczas znane preparaty na porost włosów. Produkt zalecany jest zarówno dla osób walczących z łysieniem, jak i tych którzy zmagają się z łupieżem czy nadmiernym przetłuszczaniem włosów. To prawdziwe remedium dla Twojej głowy! Sprawa, że włosy odrastają 48% szybciej! Czy będzie rewolucją w kosmetologii?


Badania przeprowadzone równolegle w Oslo (Norwegia) oraz Montrealu (Kanada), pokazały jak skuteczna jest kuracja. Specjalnie przetworzona formuła składników w formie sprayu, aplikowana na łysiejące miejsca, potrafiła w 3 dni zregenerować cebulki włosów i zastymulować je do wzrostu! Badacze przecierali oczy ze zdziwienia! Pomiary wykazały wzrost 3 milimetrów nowych włosów w 7 dni! Dodatkowo odnotowano prawie 100% zwalczenie łupieżu. Efekty były niemalże identyczne zarówno u kobiet jak i mężczyzn.


Formuła Hairstim oparta jest o kilka składników (między innymi Clibazole, Triticum czy ekstrakty z soji) które współgrają ze sobą tworząc mieszankę o niesłychanych właściwościach.


Na rynku dostępnych jest wiele kosmetyków które mają odbudowywać cebulki włosów, jednak ich stosowanie niesie często ze sobą mnóstwo negatywnych skutków ubocznych. Pamiętajmy, tylko naturalne składniki nie wyrządzą szkody naszemu organizmowi. Stosowanie formuły Hairstim pozwala na 3-krotnie szybsze i 5 razy zdrowsze odrastanie włosów. W buteleczce zamknięte jest specjalnie wytworzone serum – proces produkcji jest ściśle chroniony tajemnicą patentową producenta.


Wystarczy jedna aplikacja aby odczuć efekty Hairstim. Pierwszym symptomem jest zwalczenie łupieży i odżywienie skóry głowy. Gruczoły łojowe zmniejszają się co sprawia, że nasze włosy się nie przetłuszczają. Nie tylko wzmacnia strukturę włosa, ale zwiększa zakotwiczenie korzeni w cebulkach i rozpoczyna proces samoregeneracji włosów.


Hairstim to formuła na porost włosów która w mniej niż 24 godziny została zakupiona przez 700 tysięcy Amerykanów! Jej ogromna popularność może zapoczątkować prawdziwą rewolucję w trychologii. Jeśli zależy Ci na szybkim i zdrowym odrodzeniu cebulek włosów, jak najszybciej odbierz rabat klikając w link poniżej.


Kliknij tutaj, aby zamówić spray Hairstim ze zniżką
Specjalna promocja tylko do 29.11.2023
Przedstawione treści nie stanowią porady lekarskiej i nie mogą zastępować konsultacji u specjalisty. Prezentowany produkt to kosmetyk.

Administrator serwisu:
AZURELAB HOLDINGS LTD
5 Limassol Avenue, EUROSURE TOWER,
3rd Floor, P.C. 2112, Aglantzia,
Nicosia, Cyprus
[email protected]